نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نرم افزارها و فایل ها و توضیحات مورد نیاز برای کلاس های آموزش آنلاین

نرم افزارها و فایل ها و توضیحات مورد نیاز برای کلاس های آموزش آنلاین


با عرض سلام خدمت تمامی اساتید و دانشجویان گرامی و با وجود لزوم ایجاد آموزش های آنلاین و مجازی در شرایط پیش آمده فعلی، نرم افزارها و آموزش های مورد نیاز از طریق لینک های زیر در دسترس قرار گرفته اند. با مطالعه فایل راهنما و دانلود و نصب نرم افزارهای مورد نیاز، زمینه ایجاد این نوع از آموزش ها مهیا شده و اساتید گرامی میتوانند فایل ها و آموزش های مورد نیاز دانشجویان را به صورت آنلاین، آفلاین و مجازی در اختیار آنان قرار دهند.
 

به صورت کلی اساتید گرامی از دو طریق قادر به ارائه فایل های خود می باشند:

 1. از طریق قرار دادن لینک فایل ها در صفحه شخصی خود در پورتال دانشکده (با توجه به فایل آموزشی)
   
 2. از طریق قرار دادن اصل فایل ها، شامل فیلم، صوت، تصویر و فایل متنی در صفحه آموزش مجازی که هم به صورت آنلاین و هم آفلاین قابل دسترسی می باشد. (با توجه به آموزش قرار داده شده در سامانه LMS )
   

تذکر:

 1. با توجه به حجم محدود سرور دانشگاه، پیشنهاد اکید ما این است که فایل هایی مانند فیلم و صوت که معمولا حجم بالایی را طلب میکنند، در پورتال دانشکده بارگزاری نفرمایید. بلکه این امکان در سامانه مدیریت یادگیری الکترونیک (LMS) فراهم شده و به صورت نامحدود می توانید فیلم ها و صوت ها را چه به صورت آفلاین و ضبط شده (دانشجویان هر وقتی که خواستند بتوانند دسترسی داشته باشند) و چه آنلاین (در همان لحظه) دریافت و مشاهده نمایند.
   
 2. اگر با استفاده از نرم افزارهای ضبط فیلم از صفحه نمایش (مانند Snagit) از صفحه سیستم خود فیلم ضبط کرده اید، علاوه بر اینکه قادر به اضافه کردن آن فیلم در LMS هستید، می توانید آن را در آپلودسنتر های رایگان، Google Drive، One Drive، آپارات و یا کانال تلگرام خود آپلود کرده و لینک دسترسی به آن را در پورتال دانشکده برای دسترسی دانشجویان قرار دهید. 
   
 3. برای اساتید گرامی، در صفحه LMS نام کاربری کد ملی و کلمه عبور هم 123456 می باشد. همچنین برای ورود به پورتال دانشکده ابتدا وارد پرتال اصلی دانشگاه شده و از سرفصل دانشکده ها وارد دانشکده مد نظر خود شوید و از لیست بالای صفحه، "ورود اعضا" را انتخاب کنید. رمز عبور شما، آدرس ایمیلی است که روز اول در گلستان وارد نموده اید (ممکن است ایمیل آکادمیک شما باشد یا آدرس های ایمیل دیگر). برای راهنمایی بیشتر و دقیقتر، فایل راهنما را مطالعه فرمایید. (آدرس ایمیل تا علامت @).
   
 4. آدرس پورتال دانشکده علوم ورزشی: phe.razi.ac.ir
   

 نرم افزارها و فایل های مورد نیاز برای دانلود شما عزیزان در باکس زیر قرار داده شد:

Adobe Connect 2020 نرم افزار کلاس آموزش مجازی نسخه ویندوز دانلود
Adobe Connect 2.6.9 نرم افزار کلاس آموزش مجازی نسخه اندروید دانلود
Adobe Flash Player 32.0.0.344 Chrome فلش پلیر مخصوص مرورگر گوگل کروم دانلود
Adobe Flash Player 32.0.0.344 Firefox & Opera فلش پلیر مخصوص مرورگرهای موزیلا فایرفاکس، اپرا، سافاری و ... دانلود
PDF فایل راهنمای نحوه ورود و بارگزاری مطالب در پرتال دانشکده دانلود
AnyDesk نرم افزار کنترل کامپیوتر از راه دور دانلود