نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نمایشگاه استارت آپ های ورزشی کشور همزمان با نمایشگاه sportex 2019

نمایشگاه استارت آپ های ورزشی کشور همزمان با نمایشگاه sportex 2019


 

حمایت مرکز نوآوری فناوری های ورزشی پژوهشگاه علوم ورزشی از حضور استارت آپ های ورزشی در نمایشگاه sportex2019
 
هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی اسپورتکس 1398 (SPORTEX2019)   همانند سال های گذشته  و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران  از تاریخ 18 الی 21 تیرماه برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه فعالان حوزه صنعت ورزش ، آخرین محصولات و فناوری های ورزشی سخت افزاری و نرم افزاری خود را ارائه خواهند داد.
در این دوره از  نمایشگاه  و برای اولین بار بخشی از فضای نمایشگاهی به استارتاپ اسپورتکس اختصاص داده شده است که  مجموعه رویدادهایی است که طی چهار روز در تیرماه ۱۳۹۸ با هدف شناسایی و معرفی استارت آپ های فعال حوزه فناوری های ورزشی ایران،  نوآوری‌‌ها در حوزه ‏فناوری‌های ورزش و سلامت برگزار می گردد. اسپورتکس استارتاپ میزبان فعالان اکوسیستم استارتاپی در ورزش و سلامت می باشد.
مرکز نوآوری و شتاب دهی فناوری های ورزشی پژوهشگاه علوم ورزشی به عنوان تنها مرکز تخصصی حامی استارت آپ های ورزشی در داخل کشور در راستای فعالیت های حمایتی خود در نظر دارد تا تسهیلاتی را برای حضور استارت آپ های ورزشی فعال در کشور در این نمایشگاه فراهم کند. بر این اساس و با توجه به هماهنگی صورت گرفته با مسئولین نمایشگاه، مرکز نوآوری پژوهشگاه بخشی از هزینه های اجاره غرفه استارت آپ های ورزشی را تقبل کرده و پرداخت خواهد کرد.
استارت آپ های ورزشی علاقمند به بهره مندی از این شرایط لازم است فرم زیر را تکمیل و حداکثر تا تاریخ چهارشنبه 5 تیرماه به آدرس زیر ارسال نمایند.
آدرس ایمیل: Sport.tech@yahoo.com
تلفن تماس:88904187-  021 داخلی (456،451، 442)
 
فرم ثبت نام