همکاری معاونت آموزشی و انجمن علمی دانشکده علوم ورزشی


همکاری معاونت آموزشی و انجمن علمی دانشکده علوم ورزشی در تشکیل کارگروه های تخصصی
یکی از مشکلاتی که همواره دانشجویان نسبت به آن اعتراض داشته و دانشکده ها و گروه های علوم ورزشی با آن دست به گریبان هستند عدم ساماندهی و یکپارچه سازی دروس تربیت بدنی 1 و 2 (مخصوص دانشجویان رشته های غیر از علوم ورزشی) و همچنین دروس عملی تخصصی (مخصوص دانشجویان رشته علوم ورزشی) چه در بخش پسران و چه در بخش دختران است.
با در نظر گرفتن این مشکل، معاونت آموزشی دانشکده علوم ورزشی با گرد هم آوردن افراد متخصص دانشگاهی (به ویژه از میان دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری) و با همکاری انجمن علمی دانشکده علوم ورزشی اقدام به شکل دهی کارگروه های تخصصی به منظور ساماندهی و یکپارچه سازی محتوای درسی، مواد امتحانی و همچنین استاندارد سازی تمامی نورم های مورد نیاز در بخش پسران و دختران نمود. این کارگروه ها در دو بخش دروس عمومی و دروس تخصصی عملی به سرپرستی دکتر عبدالحسین پرنو در حال فعالیت می باشند.
این امر با استقبال گسترده کلیه دانشجویان مواجه شده و در حال حاضر دانشکده علوم ورزشی دانشگاه رازی از معدود دانشکده هایی است که واحد تربیت بدنی 1 و 2 رو با رویگردی متفاوت و به شکل کاملا یکپارچه در بخش پسران و دختران ارائه می نماید.

 

 

تاریخ همکاری

نتیجه همکاری

مهر ماه 1395 لغایت خرداد 1396

ساماندهی و یکپارچه سازی محتوا، مواد امتحانی و نورم های درس تربیت بدنی عمومی 1 و 2 و همچنین دروس عملی تخصصی پسران و دختران

 

مخاطبان برنامه

اساتید دروس تربیت بدنی 1 و 2 و دروس تخصصی عملی

 

 

همکاران اجرائی

دکتر عبدالحسین پرنو (معاون آموزشی دانشکده علوم ورزشی) ؛  دکتر احسان امیری (استاد مشاور انجمن علمی دانشجویی دانشکده علوم ورزشی)

دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم ورزشی (همکاران علمی انجمن)